Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1236
Stary 24.09.2025, 11:15
Gdyby mecz z Wieczysta bylby we wrześniu i bylby wygrany to może tak, ale w samym wrześniu mamy tylko 3 spotkania i 3 kluby na dzis lepiej punktują od nas.
Odpowiedz cytując