Karherop napisał(a):

|
Uciąć mozliwosc uczestnictwa drużynom na pozomie esa 1,2, ligi o strukturze akcjonariatu powyżej 10% udzialu samorządu/gminy/Ssp ect Nizej niech sie bawia jak chca.
|
A jak rozwiązać sytuację np. w Lechii? Klub niby prywatny, a mimo to miasto dosypało 10 baniek.
Nie ma bata, że PZPN pozwoli na upadek klubów takich jak Zagłębie Lubin czy Wisła Płock, bo to, co proponujesz, skończyłoby się praktycznie ich upadkiem.