Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 24.09.2025, 08:17
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Uciąć mozliwosc uczestnictwa drużynom na pozomie esa 1,2, ligi o strukturze akcjonariatu powyżej 10% udzialu samorządu/gminy/Ssp ect Nizej niech sie bawia jak chca.
A jak rozwiązać sytuację np. w Lechii? Klub niby prywatny, a mimo to miasto dosypało 10 baniek.

Nie ma bata, że PZPN pozwoli na upadek klubów takich jak Zagłębie Lubin czy Wisła Płock, bo to, co proponujesz, skończyłoby się praktycznie ich upadkiem.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując