|
3 spotkania to jest 9% sezonu, to wcale nie jest tak malo. To zupełnie nic dziwnego że aż tyle sie zmienil prog, poniewaz pare ekip sie pozbieralo, o tym pisal @Cymes
A jesli tendencja będzie trwala to moze to iść wyżej. Szczegolnie że Slask ma obecnie bardzo przyjemny terminarz na najblizsze kolejki (Polonia W, dom, Znicz wyjazd, Stal Mielec i Łeczna u siebie - tu maja potencjal nawet na 12/12.
My mamy... sami wiecie jaki.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 23.09.2025 o godz. 10:28.
|