|
Może i by się dało wyłuskać jakiegoś ciekawego trenera bramkarzy w niższych ligach, ewentualnie w rezerwach któregoś z klubów Ekstraklasy czy juniorach Legii. Trzeba mieć jednak jakiś przegląd zrobiony, a nie iść po linii najmniejszego oporu, zatrudniając krewnych i znajomych królika osób z klubu.
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
|