Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8794
Stary 23.09.2025, 00:11
azor napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie tak powinien zrobić. Ale tego nie robi i lejce nie puszczają mu przy natłoku hejtu, tylko przy każdej możliwej okazji. Przecież ten Kazala (który swoją drogą jest strasznym durniem) nawet go nie prowokował, a Jarkowi i tak korki wysadziło.
Lejce to mu raczej puszczają z wiadomego powodu, czyli Aspergera/czegoś podobnego. Przypadek trochę podobny do Mentzena, a że obaj mają bardzo krótki lont, to do wybuchu trzeba niewiele.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując