Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8791
Stary 22.09.2025, 20:35
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Wziął i dzięki temu dalej walczymy, klub się rozwija i przy awansie nie będziemy kopciuszkiem. A mimo to stadko hejterów tylko czeka żeby się do niego przysrać o byle co. Powinien takich olać ciepłym moczem, zamiast wdawać się w dyskusje. Bo potem ci co najbardziej bluzgają są święcie oburzeni, że preziowi popuściły lejce. Za pierwszym razem może to był njus, ale teraz? Pfff...
Dokładnie tak powinien zrobić. Ale tego nie robi i lejce nie puszczają mu przy natłoku hejtu, tylko przy każdej możliwej okazji. Przecież ten Kazala (który swoją drogą jest strasznym durniem) nawet go nie prowokował, a Jarkowi i tak korki wysadziło.
Odpowiedz cytując