|
Ale widzicie ') potwierdza się to co napisałem.
Komentujecie, że przecież wszyscy znamy odpały Jarusiai że przecież nikogo to już nie dziwi.
Exactly... Wpadliśmy w fazę zobojętnienia na kompromitujący poziom zachowania kogoś, kto powinien jakiś poziom trzymać.
To nie jest normalna reakcja panowie na prostactwo a my (Wy, raczej) rozkładamy ręce i mówimy: nie znasz go? Nie wiesz jaki jest?
To jest rodzaj przyzwolenia.
Ja nie jestem za zniżaniem się do poziomu wulgaryzmów przeciw Jarusiowi z młyna, czy straszenia wpierdzielem, ale naprawdę to trzeba podnosić i piętnować, bo odbija się czkawką na naszym klubie.
"Jedna decyzja i zaczynamy od 5 ligi" .... Ehhh... Chłopcze w za krótkiej bluzce no to decyduj i spierdalaj a jak nie to nie strasz boś komiczny jak słusznie przywołani w poście wyżej patole z fame MMA
|