Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1193
Stary 21.09.2025, 17:47
Co obserwujemy to głównie:
1. Niższa forma fizyczna niż na początku sezonu, więc zawodnikom zwyczajnie mniej rzeczy się udaje (brak precyzji, więcej błędów).
2. Nerwowość wynikająca z tego, że przestało tak dobrze iść i obawa, że powrócą stare męki.

Trzeba zachować spokój i zacząć rotować zawodnikami na niektórych pozycjach. Giger, Omić i Grujcić na Bytom wydają się sensownymi wyborami. Trudno też sobie wyobrazić, że zmiana na bramce nam zaszkodzi bardziej niż gra Brody.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując