|
Co obserwujemy to głównie:
1. Niższa forma fizyczna niż na początku sezonu, więc zawodnikom zwyczajnie mniej rzeczy się udaje (brak precyzji, więcej błędów).
2. Nerwowość wynikająca z tego, że przestało tak dobrze iść i obawa, że powrócą stare męki.
Trzeba zachować spokój i zacząć rotować zawodnikami na niektórych pozycjach. Giger, Omić i Grujcić na Bytom wydają się sensownymi wyborami. Trudno też sobie wyobrazić, że zmiana na bramce nam zaszkodzi bardziej niż gra Brody.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|