|
To nie było zasłużone zwycięstwo ale na koniec sezonu nikt o tym meczu nie będzie pamiętał a 3 punkty są na wagę złota.
Ciężko kogokolwiek pochwalić za grę w tym spotkaniu, praktycznie cała drużyna zagrała słabo.
Martwi obniżka formy Erthalera, dużo niedokładności i chaosu w jego grze. Rodado niewidoczny ale też nie dostał praktycznie żadnej dogodnej piłki w tempo. Duda często niechlujnie, Kuziemka i Fred za często spowalniali akcje.
Ze zmienników to jedynie Giger dał coś pozytywnego.
Musimy się poprawić i to szybko.
|