Wyświetl pojedynczy post
maumau
Member
 
Od: 05.2025

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 21.09.2025, 15:41
To nie było zasłużone zwycięstwo ale na koniec sezonu nikt o tym meczu nie będzie pamiętał a 3 punkty są na wagę złota.

Ciężko kogokolwiek pochwalić za grę w tym spotkaniu, praktycznie cała drużyna zagrała słabo.

Martwi obniżka formy Erthalera, dużo niedokładności i chaosu w jego grze. Rodado niewidoczny ale też nie dostał praktycznie żadnej dogodnej piłki w tempo. Duda często niechlujnie, Kuziemka i Fred za często spowalniali akcje.

Ze zmienników to jedynie Giger dał coś pozytywnego.

Musimy się poprawić i to szybko.
Odpowiedz cytując