Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 21.09.2025, 15:41
Ale przyfarciło pod koniec meczu. Najpierw czerwona dla rywala z głupoty, potem karny z dupy, na koniec strzał życia Grujcicia. Ale liczą się trzy punkty.

Broda to najgorszy bramkarz od kilkunastu lat, nawet obserwowałem i nie obroniłby zdaje się żadnego strzału w tym meczu gdyby szedł w światło bramki. Jak był słupek pod koniec to też by nie sięgnął.

Grujcić mimo gola niemal sprezentował dwa Łęcznianom.

Wyglądamy źle fizycznie, nie ma przyśpieszenia, podania za długie o dziesięć metrów, no tragedia. Po stracie gola oczywiście dwadzieścia minut biegania z pełnym pampersem.

Bez trenera nic z tego nie będzie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 21.09.2025 o godz. 15:50.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując