|
Ale przyfarciło pod koniec meczu. Najpierw czerwona dla rywala z głupoty, potem karny z dupy, na koniec strzał życia Grujcicia. Ale liczą się trzy punkty.
Broda to najgorszy bramkarz od kilkunastu lat, nawet obserwowałem i nie obroniłby zdaje się żadnego strzału w tym meczu gdyby szedł w światło bramki. Jak był słupek pod koniec to też by nie sięgnął.
Grujcić mimo gola niemal sprezentował dwa Łęcznianom.
Wyglądamy źle fizycznie, nie ma przyśpieszenia, podania za długie o dziesięć metrów, no tragedia. Po stracie gola oczywiście dwadzieścia minut biegania z pełnym pampersem.
Bez trenera nic z tego nie będzie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 21.09.2025 o godz. 15:50.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|