Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 21.09.2025, 15:05
no i jak w poprzednich trzech sezonach. 70 minuta, gonimy wynik, tamci sie zamykaja i nalezaloby wprowadzic wysokiego napastnika na wrzutki, ktoych mamy duzo.

Niestety nie ma takiego. Byl czas sie przyzwyczaic.
Odpowiedz cytując