Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 21.09.2025, 12:47
Spokojnie na forum, bo przed nami bardzo ważny mecz pod kątem psychologicznym. Niestety cały czas nasza drużyna jest jak "płatek śniegu" i każda kolejna strata punktów może spotęgować naszą nieporadność w kolejnych, bardziej wymagających spotkaniach.

Miejmy nadzieję, że poprzednie dwa słabsze spotkania były efektem dokręcenia śruby przed nadchodzącym ligowo-pucharowym maratonem. Skład się zmienia zgodnie z przewidywaniami (Duda za Igbekeme), w drugiej połowie wyczuwam debiut ktoregoś z dwójki Omić/Giger.

Po Łęcznej czekają nas dwa mecze z czołówką + Ruch. Łatwiej niż dziś nie będzie. Wierzę w to, że Maciej Stolarczyk nie odejdzie od swojej filozofii, lecz to nasza drużyna strzeli dziś minimum o jedną bramkę więcej od rywali.
Odpowiedz cytując