|
Spokojnie na forum, bo przed nami bardzo ważny mecz pod kątem psychologicznym. Niestety cały czas nasza drużyna jest jak "płatek śniegu" i każda kolejna strata punktów może spotęgować naszą nieporadność w kolejnych, bardziej wymagających spotkaniach.
Miejmy nadzieję, że poprzednie dwa słabsze spotkania były efektem dokręcenia śruby przed nadchodzącym ligowo-pucharowym maratonem. Skład się zmienia zgodnie z przewidywaniami (Duda za Igbekeme), w drugiej połowie wyczuwam debiut ktoregoś z dwójki Omić/Giger.
Po Łęcznej czekają nas dwa mecze z czołówką + Ruch. Łatwiej niż dziś nie będzie. Wierzę w to, że Maciej Stolarczyk nie odejdzie od swojej filozofii, lecz to nasza drużyna strzeli dziś minimum o jedną bramkę więcej od rywali.
|