Karherop napisał(a):

Wieczysta w dotychczasowych 5 wygranych wg mnie dwa razy sie prześlizgnęła - z Pogonia Siedlce u siebie i z Puszcza na wyjeździe.
Remisy z Łęczna i Śląskiem - tu z gry powinny być porażki, ale wyniki w miarę sprawiedliwe.
My z kolei obiektywnie z Pogonia Grodzisk - powinnismy zremisować, z Odrą pewnie wygrać, ale rywal tez mial swoje sytuacje.
Nasza pozycja jest raczej miarodajna, obecna Wieczystej troche powyżej tego co pokazywało boisko.
Jednak juz za 2 tygodnie moze byc kompletnie inaczej, bo ciężko nie oczekiwać że Wieczysta będzie silniejsza gdy chociaż troche nowi zawodnicy się zgraja.
Mecz z nami będzie na pewno fajny do ogladania i otwartym. WK raczej nie pozwoli na takie kabarety jakie odstawiala chociażby Odra.
|
Z GKS Tychy też mógł być spokojnie remis.