Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8768
Stary 19.09.2025, 11:10
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Wieczysta w dotychczasowych 5 wygranych wg mnie dwa razy sie prześlizgnęła - z Pogonia Siedlce u siebie i z Puszcza na wyjeździe.

Remisy z Łęczna i Śląskiem - tu z gry powinny być porażki, ale wyniki w miarę sprawiedliwe.

My z kolei obiektywnie z Pogonia Grodzisk - powinnismy zremisować, z Odrą pewnie wygrać, ale rywal tez mial swoje sytuacje.

Nasza pozycja jest raczej miarodajna, obecna Wieczystej troche powyżej tego co pokazywało boisko.

Jednak juz za 2 tygodnie moze byc kompletnie inaczej, bo ciężko nie oczekiwać że Wieczysta będzie silniejsza gdy chociaż troche nowi zawodnicy się zgraja.

Mecz z nami będzie na pewno fajny do ogladania i otwartym. WK raczej nie pozwoli na takie kabarety jakie odstawiala chociażby Odra.
Z GKS Tychy też mógł być spokojnie remis.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując