Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30172
Stary 18.09.2025, 16:18
Dlatego sądzę że za 4 miesiące to będzie już spokojnie do treningu, jesli nie wystąpią żadne nawroty bólu.

Najwiekszym problemem imo są grzaskie/twarde boiska w grudniu/styczniu/lutym, a trenowanie na sztucznym boisku też jest słabe.
Odpowiedz cytując