Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8761
Stary 18.09.2025, 10:11
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Napisz jeszcze że Wisła prezeska utrzymuje, to będziesz bardziej trendy

A co do Wieczystej to wygrała aż 2:0. Każdy kto widział mecz wie o co chodzi.
Wieczysta w dotychczasowych 5 wygranych wg mnie dwa razy sie prześlizgnęła - z Pogonia Siedlce u siebie i z Puszcza na wyjeździe.

Remisy z Łęczna i Śląskiem - tu z gry powinny być porażki, ale wyniki w miarę sprawiedliwe.

My z kolei obiektywnie z Pogonia Grodzisk - powinnismy zremisować, z Odrą pewnie wygrać, ale rywal tez mial swoje sytuacje.

Nasza pozycja jest raczej miarodajna, obecna Wieczystej troche powyżej tego co pokazywało boisko.

Jednak juz za 2 tygodnie moze byc kompletnie inaczej, bo ciężko nie oczekiwać że Wieczysta będzie silniejsza gdy chociaż troche nowi zawodnicy się zgraja.

Mecz z nami będzie na pewno fajny do ogladania i otwartym. WK raczej nie pozwoli na takie kabarety jakie odstawiala chociażby Odra.
Odpowiedz cytując