|
Drozd, majaczysz jak zazwyczaj.
Oglądałem to, powinni wygrać wyżej. Strzały 16-4, celne 6-1.
Czerwona kartka dla stali pochopna moim zdaniem.
Zamiast czepiać się W powróćmy do gry z pierwszych kolejek.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 18.09.2025 o godz. 05:12.
|