Nawet Panowie Bartek i Grzesiek w Studio Reymonta byli zaskoczeni tylko dwoma zmianami w meczu z Odrą a szczególnie brakiem Kawały. Ten Gigier mógłby wejść jako prawy obrońca a wyżej Lelieveld. Wierzę w wygraną . Ciężary dopiero przed nami więc trzeba łapać punkty. Letkieiwcz do bramki
