Wyświetl pojedynczy post
maumau
Member
 
Od: 05.2025

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 17.09.2025, 10:48
Ostatnie mecze nie napawały optymizmem ale mam nadzieję, że chłopaki się przełamią.


Tak jak Karherop, widziałbym w 1 składzie Letkiewicza i Dudę. Fajnie byłoby też zobaczyć Bozicia, Omicia i Gigera bo chlopaki muszą się ogrywać.
Odpowiedz cytując