Temat
:
10. kolejka, Górnik Łęczna - Wisła Kraków, 21 września 2025, 14:30
Wyświetl pojedynczy post
maumau
Member
Od: 05.2025
Offline
#
22
17.09.2025, 10:48
Ostatnie mecze nie napawały optymizmem ale mam nadzieję, że chłopaki się przełamią.
Tak jak Karherop, widziałbym w 1 składzie Letkiewicza i Dudę. Fajnie byłoby też zobaczyć Bozicia, Omicia i Gigera bo chlopaki muszą się ogrywać.
maumau
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maumau
Znajdź inne posty napisane przez maumau