Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16782
Stary 16.09.2025, 22:59
Widzialem tylko powtorke meczu Widzewa wiec tam Beany wiele nie bylo ale gol ktory strzelil to fuks jak s....ysyn. Chlop strzelil prosto w obronce, nie z jego lewej lub prawej strony tylko prosto w obronce, ktoremu odbilo sie od krocza i zmylilo bramkarza.

Wg statytstyk, sofascore dostal najlepsza ocene w meczu ale juz w calej kolejce kilku zawodnikow dostalo wyzsze oceny.
Odpowiedz cytując