|
Widzialem tylko powtorke meczu Widzewa wiec tam Beany wiele nie bylo ale gol ktory strzelil to fuks jak s....ysyn. Chlop strzelil prosto w obronce, nie z jego lewej lub prawej strony tylko prosto w obronce, ktoremu odbilo sie od krocza i zmylilo bramkarza.
Wg statytstyk, sofascore dostal najlepsza ocene w meczu ale juz w calej kolejce kilku zawodnikow dostalo wyzsze oceny.
|