BCGorlice napisał(a):

|
Z kręgów zbliżonych do WK słychać, że jeśli po jesieni będzie realna szansa na bezpośredni awans (max kilka punktów straty) to ma być kilka ekstraklasowych wzmocnień. Z tych samych kręgów słychać, że on w ub. r. wyszedł na czysto na ponad 150 mln, a w tym ma być bliżej 200 mln. To by oznaczało, że to taki większy Cupiał.
|
Jeśli to prawdziwe liczby, to mniejszy, ciągle mniejszy. Zysk netto TF za ostatnie 3 lata: 404 mln zł ('22), 232 mln zł ('23), 325 mln zł ('24).
Aż szkoda, że Cupiał już olał temat sponsoringu, bo po problemach finansowych sprzed dekady jego firma już wróciła na dawne miejsce.
Cytat:
|
Sprawozdań nie widziałem, ale do tej pory to co z tamtego kierunku słyszałem się potwierdzało.
|
Komuś by się musiało chcieć przejrzeć kilkadziesiąt sprawozdań, bo ma porozbijane spółki na apteki. Mrówcza robota, mnie się nie chce.