stary dziad napisał(a):

Ciekawe czy ten Brytyjczyk czytał/analizował sprawozdania finansowe za ostatnie 3 sezony...
A jeśli czytał, to do jakich wniosków doszedł ?
A jeśli doszedł, to w jaki sposób uspokoił go Prezesek ?
|
Jeśli jest tak jak mi się wydaje to sprawozdania finansowe i wnioski mają co najwyżej drugorzędne znaczenie, a wydaje mi się, że: dostał te 5 procent udziałów za darmo poza tym co miesiąc idzie jakiś przelew od Wisły za konsultacje, tweety, dawanie twarzy itd. Poza tym może sobie przyjechać kiedy chce i pozwiedzać Kraków i Małopolskę, a może nie tylko na koszt Wisły. Wreszcie.. jak przyciągnie jakiegoś sponsora to zapewne dostanie jakąś ładną prowizję, a jak przyciągnie kogoś kto zechce objąć mniejszą czy większą część akcji to dobrze zarobi na sprzedaży swoich.
Moim zdaniem on tu tak czy owak zarabia kasę za współpracę więc jakie ma znaczenie czy Wisła pokazuje minus 10 czy 15 baniek. Nikt nigdy i nigdzie nie napisał/powiedział, że on odpowiada za finanse czy cokolwiek innego w Wiśle więc z tego pkt. widzenia minus 10 czy 15 czy 20 baniek też nie ma znaczenia.
Jeśli Wisła awansuje tzn. że doradztwo Petera przyniosło świetne skutki, jeśli się nie uda awansować to powie, że trzeba spróbować jeszcze raz, jeśli Wisła padnie (tfutfutfu) to on jest w NY czy gdzieś tam i nie ma z tym nic wspólnego, a zresztą przed taką sytuacją panowie pewnie rozluźnią swoją współpracę.
Podyskutujmy jak ktoś chce na ten temat, może zrobi się ciekawa wymiana postów.