Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8745
Stary 16.09.2025, 13:29
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
(...)
Dalej wskazuje, że Brytyjczyk nie złożył publicznie żadnych deklaracji mocniejszego zaangażowania ani tego, w jaki sposób pomoże swymi kontaktami.

Ciekawe, która strategia jest bardziej konkretna i wiarygodna?
I którą strategię wybraliby kibice Wisły Kraków?
Ten Brytyjczyk to przede wszystkim malo wie o polskiej piłce i naszych realiach. Ciekawe czy go nie zastanawia czemu JK tak mocno go namawial na wejście w projekt, skoro wszystko tak zaj****** sie tu finansowo bilansuje.

Wieczysta pogubi jeszcze troche punktów na jesien, ale jeśli nie będą miec duzej straty, to na wiosnę po prostu awansuja. Czy to bezposrednio czy po barażach.
Odpowiedz cytując