Wiadomo co. Tu i teraz
Szanuje własciciela Wieczystej, wszak dorobił sie sam pieniędzy które wydaje na swoje pasje. Kto bogatemu zabroni? Nawet palić nimi w kominku?
Ale co to za frajda mieć MP przy prawie pustych trybunach...
btw
Faktycznie jest tak bogaty? Czy to tylko baśń z mchu i paproci żeby rywalizowac z Lechem, Rakowem czy Legią?
Cupiał, czy mikro Cupiał?