Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5190
Stary 16.09.2025, 08:43
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Do przerwy na kadrę:
Łeczna (wyjazd)
Polonia B (dom)
Wieczysta (dom)
Ruch (wyjazd)

Ugrywając 10 pkt - zrównujemy sie z bilansem TBB z zeszlego sezonu (29 pkt) - to byłaby rewelacja 2.42 pkt/mecz
Ugrywając 5 pkt zrównujemy sie z bilansem Arki (24 pkt). - równe 2 pkt na mecz (raczej utrata liderowania ale w strefie miejsc 1-2.

Przypuszczam że osiągniemy coś pośrodku 7-8 pkt. Najmniej mnie zdziwi porażka w spotkaniu z Ruchem.

12 spotkań to juz ponad 1/3 sezonu i juz jakieś wnioski można wyciągnąć, szczególnie jak się popatrzy na poprzednie sezony...

24/25 - 16 pkt
23/24 - 20 pkt
22/23 - 17 pkt
Przecież jak z tych meczów wyciągniemy 3 pkt to będzie cud.

Łęczna i Wieczysta to murowane w.......e. Patrząc się na to jak gra teraz Bytom to pogubienie punktów również prawdopodobne. A Ruch nie dość, że odżywa coraz bardziej przy fornaliku i bedzie lepszy z meczu na mecz, to jeszcze na 200% bedzie sie chcial zrehabilitować za 0:5 z poprzedniego sezonu i będą grać na podwójnym gazie.
Odpowiedz cytując