Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8740
Stary 16.09.2025, 08:04
Wydaje mi sie, ze sedziowie sa posrani kiedy sedziuja Wisle. Nie chca zeby im przyklejono latke, ze "pomagaja" Wisle dlatego wszystkie sytuacje 50/50 daja dla przeciwnikow. To za co Wisla dostaje kartki przeciwnicy nawet nie sa karani faulem.
Zolta kartka dla Rodado w zeszlym meczu to byl jakis zart, gdyby sedzia dawal Opolanom kartki za takie rzeczy to skonczyliby mecz w 7. Albo jak sedzia obrabowal Rodado z sytuacji strzeleckiej bo wygral walke z obronca.

To sie dzieje nie mal w kazdym meczu i jest to niesamowicie frustrujace, przeciwnicy maja sedzowanie ustawione na beginner a my na hardcore.

Chyba takim aboslutnym przykladem robienia Wisly w bambuko jest czerwona kartka dla Jarocha w meczu z Motorem kiedy posmyral przeciwnika po zagrani pilki a kiedy Letniowski po zagraniu pilki zlamal noge Mikulcowi nawet nie "zarobil" faulu. (a przypominam, ze wedlug wytycznych PZPN Jaroch nawet nie faulowal).
Odpowiedz cytując