Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8736
Stary 15.09.2025, 21:01
Acha czyli mamy się cieszyć bo nam czarny kutas nie dał kartki z dupy? Gdyby po kartce Jarocha była ostra reakcja to może by się następni zastanowili, reakcji nie było więc ładowali nam czerwone do końca rundy prawie w każdym meczu. Tu nie ma co się pieścić te czarne szmaty są jak putin po dobroci nic nie załatwisz.

Po każdym meczu powinna być kompilacja chamskich zagrań, symulowanych kontuzji czy suma przeturlanego w cierpieniu czasu. Niezależnie od wyniku i takie zlepki powinien publikować klub na swoim profilu, niech prezes napisze algorytm który będzie to sklejał automatycznie. Zaraz czarnym szmatom i centrali rura zmięknie, kiedy Moore wrzuci taką zlepkę bandyterki boiskowej na swój profil.

Faul na Dudzie pod koniec meczu to była bordowa kartka. To samo było z Mikulcem to nie było normalne wejście, ani przypadkowe tylko celowe kopnięcie w nogę które skończyło się złamaniem dwóch kości. Te czarne szmaty do takich zachowań dopuszczają i trzeba z tym skończyć. To co piszesz o Kutwie to ten kutas co złamał nogę Mikulcowi wjebał się wślizgiem w nogi Kutwy i to on faulował bo Kutwa był przy piłce, to że Kutwa dostał tam żółtą kartkę to jest skandal, znowu przemilczany.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 15.09.2025 o godz. 21:16.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując