Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8735
Stary 15.09.2025, 20:54
Czarna mafia zjebała nas z ligi, ok, czarna mafia nie chce pozwolić nam awansować ok, wina Jarka bo sie w....ia o to....jprd jebnijcie się wszyscy w łeb na czele z największym idiotą forum Sandomingo
Odpowiedz cytując