Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8730
Stary 15.09.2025, 17:47
Bardzo interesująca odpowiedz a zarazem bardzo optymistyczna.

Z doniesień medialnych wynika, że wraz z prezesem Królewskim szukacie obecnie kolejnego inwestora dla Wisły.

Nie jestem pewien, czy tego absolutnie potrzebujemy, ale jeśli tak, to futbol zawsze przyciąga prywatnych inwestorów, bogate jednostki, które są zakochane w tej dyscyplinie. Jeśli awansujemy, to myślę, że to zainteresowanie będzie jeszcze większe. Nie spędzam jednak czasu, pukając od drzwi do drzwi, szukając ludzi, którzy mogliby wnieść więcej zasobów finansowych. Radzimy sobie.
Odpowiedz cytując