doktor granat napisał(a):

|
Najważniejsze byłoby oczywiście przyprowadzenie pieniędzy do klubu (na chłopski rozum za prowizję), chyba tyle, co mogłoby być więcej/innego?
|
Pytanie - czy z prezesem Królewskim szukacie obecnie kolejnego inwestora dla Wisły?
PM -nie jestem pewien czy tego absolutnie potrzebujemy. Radzimy sobie.
