Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8728
Stary 15.09.2025, 15:11
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Najważniejsze byłoby oczywiście przyprowadzenie pieniędzy do klubu (na chłopski rozum za prowizję), chyba tyle, co mogłoby być więcej/innego?
Pytanie - czy z prezesem Królewskim szukacie obecnie kolejnego inwestora dla Wisły?
PM -nie jestem pewien czy tego absolutnie potrzebujemy. Radzimy sobie.
Odpowiedz cytując