stary dziad napisał(a):

Powstaje więc pytanie o realną rolę PM w tym wszystkim.
Na razie chłop dostał za darmo akcje klubu oraz zafundowano mu ( nie wierzę że musiał zapłacić za to z własnej kieszeni) parodniowy pobyt w Krakowie . I jeszcze żonę mógł wziąć ze sobą
|
Nie jesteś insiderem (ja też nie) to się tego oczywiście nie dowiesz..
Moim zdaniem dali mu udziały, mogą na bieżąco coś płacić za te tweety nt. Wisły, które zamieszcza od czasu do czasu, konsultacje nt. szeroko rozumianej organizacji i zarządzania klubem.
Najważniejsze byłoby oczywiście przyprowadzenie pieniędzy do klubu (na chłopski rozum za prowizję), chyba tyle, co mogłoby być więcej/innego?