Karherop napisał(a):

Zapewne otrzymał po cenie nominalnej, takiej jak wpisało sobie trio przy przejęciu spółki.
Maksymalnie kilkanaście tysięcy złotych za te 5% .
Całkowicie za 0% to chyba nawet nie mógłby otrzymać.
|
Ale wydźwięk artykułów jest taki, że przyjechał były CEO Liverpoolu i zainwestował pieniądze. Postronny czytelnik pomyśli, że do Wisły zostały wpompowane miliony.