Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8723
Stary 15.09.2025, 11:04
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Zapewne otrzymał po cenie nominalnej, takiej jak wpisało sobie trio przy przejęciu spółki.

Maksymalnie kilkanaście tysięcy złotych za te 5% .

Całkowicie za 0% to chyba nawet nie mógłby otrzymać.
Ale wydźwięk artykułów jest taki, że przyjechał były CEO Liverpoolu i zainwestował pieniądze. Postronny czytelnik pomyśli, że do Wisły zostały wpompowane miliony.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując