Patryko napisał(a):

|
Co do przychodów, to kasa z PP i pucharów w dość znaczny sposób zniekształciła ich realny poziom.
|
Tak, kasa z pucharów na pewno podbiła przychody i poniekąd ich przewidywany spadek jest rzeczą naturalną.
Problem jednak w tym, że Prezesek nie zająknął się nawet na temat prognozowanego poziomu kosztów.
Krótko mówiąc- nie wiemy czy strata za bieżący sezon będzie miała formę leju po bombie czy nieco mniejszego dołu.