|
Zacząłbym od tego że kto ma zluzować tego Kuziemke z 1 skladu? Nikaj (notabene mial niezle wejście), kontuzjowany Bozic, kontuzjowany Baniowski, Sukiennicki?
Kuziemka w przeciągu 3 miesięcy przeszedł drogę z gościa który nie łapał sie do kadry meczowej do podstawowego zawodnika ktory jesli tylko będzie mial siłę to będzie orał po 90 min. W dodatku powoli oczekuje sie tego że będzie nam wygrywal mecze. Miejmy to z tyłu glowy oceniajac tegol młodego chłopaka.
|