Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97661
Stary 14.09.2025, 21:24
Za tydzień półmetek rundy jesiennej (szybko leci) i ciekawe czy wytrzymamy z tym skladem personalnym do zimy? Poki co największe zagrożenia jakie widzę:

Brak zmienników na skrzydła: Bozic i Baniowski nie wiadomo kiedy będą do gry.

Brak solidnego GK.

Brak zmiennika dla Rodado.

Jop będzie chyba jednak orał podstawowym składem ile wlezie.
Odpowiedz cytując