|
Za tydzień półmetek rundy jesiennej (szybko leci) i ciekawe czy wytrzymamy z tym skladem personalnym do zimy? Poki co największe zagrożenia jakie widzę:
Brak zmienników na skrzydła: Bozic i Baniowski nie wiadomo kiedy będą do gry.
Brak solidnego GK.
Brak zmiennika dla Rodado.
Jop będzie chyba jednak orał podstawowym składem ile wlezie.
|