Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 14.09.2025, 17:39
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Bozic oficjalnie kontuzjowany. Gigier za kogo ma wejść? Omić nie wszedł nawet z ławki . Więcej nikogo nie mamy
Gigiem to wydaje mi się boczny (prawy?) obrońca, czytam tu uwagi (z którymi się zgadzam) nt. naszego prawego obrońcy Juliana, któremu uciekają przeciwnicy. To może trzeba dać mu odpocząć i wstawić wypoczętego któremu nie będą uciekać.
Z kolei ten def. pomocnik może też ma inny profil od Carbo, który można byłoby wykorzystać żeby zmienić obraz gry.
Odpowiedz cytując