Szneka napisał(a):

|
Bozic oficjalnie kontuzjowany. Gigier za kogo ma wejść? Omić nie wszedł nawet z ławki . Więcej nikogo nie mamy
|
Gigiem to wydaje mi się boczny (prawy?) obrońca, czytam tu uwagi (z którymi się zgadzam) nt. naszego prawego obrońcy Juliana, któremu uciekają przeciwnicy. To może trzeba dać mu odpocząć i wstawić wypoczętego któremu nie będą uciekać.
Z kolei ten def. pomocnik może też ma inny profil od Carbo, który można byłoby wykorzystać żeby zmienić obraz gry.