ciacho napisał(a):

|
Nie znudziło Ci się jeszcze to pier.olenie w kółko tego samego?
|
O przepraszam, w poprzednich latach truł o brawoszefach, teraz o ojkofobach. Nie czuję się kompetentny żeby ocenić co to znaczy, nie jestem psychiatrą, ale ewidentnie coś tam się zmieniło na przestrzeni ostatniego roku.
Polecam:
- dodać do ignorowanych
- nie cytować.