Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 13.09.2025, 22:24
Niestety nie było mi dane oglądać dziś na żywo, ale patrząc na powtórkę, to za pierwszego gola Broda powinien usiąść na ławce. Zagrał już 8 spotkań, z czego konkretnie zawalił co najmniej 2 (z czego w jednym mu się upiekło i nie straciliśmy punktów). Odpoczynek dobrze by mu zrobił.

Można zawodnikowi dawać szansę, ale niech ten zawodnik w końcu da szansę Wiśle na dobry wynik. W przypadku Kamila chyba mamy do czynienia z za wysokim mniemaniem o sobie. W wywiadach jest pewny swojej wartości, ale niestety od początku sezonu swoją grą nie przekonuje.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 13.09.2025 o godz. 22:40.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując