Wyświetl pojedynczy post
bzyku33
Junior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 13.09.2025, 21:53
Ten mecz nie różnił się za wiele od poprzednich wygranych meczy z wyjątkiem wyniku.W pierwszych meczach wykorzystywaliśmy wszystkie sytuacje na zdobycie bramki a nawet coś jeszcze extra.Z taką Pogonią Grodzisk Maz. zagraliśmy dużo słabszy mecz ale jednak udało się wygrać.Dzisiaj przy naszej "normalnej" skuteczności z pierwszych sześciu meczy mogliśmy strzelić przynajmniej 6 bramek.Wystarczy wspomnieć sytuacje z pierwszej połowy Biedrzyckiego po rożnym,Kuziemki gdy strzelał z pola karnego czy Duarte,który był w sytuacji sam na sam z bramkarzem.Na koniec jeszcze strzał Rodado świetnie obronił bramkarz Odry.Niestety szczęście nas opuściło i oby nie trwało to zbyt długo.
Odpowiedz cytując