Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16774
Stary 13.09.2025, 14:00
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Dziękujemy za Twoją pracę śledczą
Czyli grają zespołową piłkę, a Zwolak absorbuje obronę rywali i wskutek tego koledzy z drużyny mają setki i mogą strzelać gole do pustej. To kluczowa rola w drużynie aczkolwiek często bardzo niedoceniana.
Popaczpan jaka kariera mnie ominęła: co prawda nigdy nie grałem zawodowo, ale może jakaś bogata drużyna by mnie wzięła na takiego absorbującego?
No przecież biegałbym (lub truchtał) nieustannie wokół obrońców absorbując ich, na przykład wynurzeniami na temat wyższości III ligowych Hiszpanów nad I ligowymi Polakami, a inni strzelaliby bramki.
Za każdym razem byłbym man of match.


Tak, wiem, że to była ironia/sarkazm
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując