Karherop napisał(a):

Ja bym na dzisiaj nie byl pewien żadnego nazwiska. Ktos moze miec ambicje kopac tylko w rezerwach (Skrobanski) i tam osiaść na nizszym kontrakcie.
Z dywagacjami kto sie nadaje do esa, a kto nie poczekajmy tak minimum do przerwy zimowej i zapewnienia sobie (oby) fajnej przewagi nad 3 miejscem (10 pkt po 19 kolejkach uznałbym za kapitalny wynik).
Z grubsza jedynie bym napisał, że więcej odejść z klubu będzie jesli nie awansujemy, niż jeśli to sie dokona
|
Tylko po co Skrobański rezerwom? Młodsi się czegoś pozytywnego od niego nauczą?
Rezerwy to nie przechowalnia dla słabych piłkarzy tylko etap przejściowy między zespołami juniorskimi a dorosłą piłką. Więcej sensu miałoby już zatrudnienie jakiegoś starego stopera żeby mieli się od kogo uczyć (nie twierdzę że to dobry pomysł), ale trzymanie tam kogoś kto odstaje na poziomie trzeciej ligi i ma zerowe szanse pójść wyżej...
Po co?
A z tą przewagą to pozwolę sobie nie skomentować.