Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16771
Stary 09.09.2025, 13:06
Pulpet napisał(a):Wyświetl post
Wy jesteście serio pier.dolnięci. Gość odbił się od czołowej drużyny ekstraklasy, nie on pierwszy i nie ostatni a dla was psychole to już powód by wzniecać wasze guwnogierki między sobą.
Hiszpanie beee, a wcale nie bo Polacy beeee, a wcale nie bo Mula i Rodado, a właśnie że tak bo Benito i jakiś inny...

Chorzy ....a jesteście.
Jedyne co w tej sytuacji jest dziwne to fakt ze zgloszono Villara do LK (lista jest juz zamknieta) a wedle opinii kibiców z jednej strony żegnanja go bez żalu ale wskazuja tez ze mają tylko 3 skrzydłowych w druzynie.

Widocznie już faktycznie nie dojeżdżał, a w Wieczystej też raczej będzie rezerwowym.

Z perspektywy Wisly Villar w Krakowie to kolejna osoba z którą Rodado i jego familia moze się napić kawki, więc to dobrze dla jego samopoczucia
Odpowiedz cytując