Wyświetl pojedynczy post
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16769
Stary 09.09.2025, 11:23
Wy jesteście serio pier.dolnięci. Gość odbił się od czołowej drużyny ekstraklasy, nie on pierwszy i nie ostatni a dla was psychole to już powód by wzniecać wasze guwnogierki między sobą.
Hiszpanie beee, a wcale nie bo Polacy beeee, a wcale nie bo Mula i Rodado, a właśnie że tak bo Benito i jakiś inny...

Chorzy ....a jesteście.
Odpowiedz cytując