Patryko napisał(a):

No i wylądował Buksa w Polonii.
Będę bardzo zdziwiony, jeśli zdoła wywalczyć sobie miejsce w ataku kosztem Zjawińskiego.
W terminologii lotniczej chłop wpadł w korkociąg, z którego już raczej nie ma ratunku.
|
Moze podziekowac ojcu. We Wisle byl cholubiony, dmuchali i chuchali na niego jak na klejnoty rodowe. Mogl zostac, plac by mial i nabieralby doswiadczenia. By sobie wyjechal z Polski 2-3 sezony pozniej i by to pewnie inaczej wygladalo.
Ale nie Genoa dala ochlapy i poszedl tam jak debil kiedy oni takich lebkow ja on co sezon wagonami biora na przemial.