Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16765
Stary 08.09.2025, 21:40
Patryko napisał(a):Wyświetl post
No i wylądował Buksa w Polonii.

Będę bardzo zdziwiony, jeśli zdoła wywalczyć sobie miejsce w ataku kosztem Zjawińskiego.

W terminologii lotniczej chłop wpadł w korkociąg, z którego już raczej nie ma ratunku.
Moze podziekowac ojcu. We Wisle byl cholubiony, dmuchali i chuchali na niego jak na klejnoty rodowe. Mogl zostac, plac by mial i nabieralby doswiadczenia. By sobie wyjechal z Polski 2-3 sezony pozniej i by to pewnie inaczej wygladalo.

Ale nie Genoa dala ochlapy i poszedl tam jak debil kiedy oni takich lebkow ja on co sezon wagonami biora na przemial.
Odpowiedz cytując