Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16763
Stary 08.09.2025, 19:09
Villarowi ujmy nie przynosi przegranie rywalizacji w niedawnym Mistrzu Polski. Ot, po prostu okazał się słabszy od innych/nie pasował do koncepcji i tyle. Nie przekreślałbym jeszcze jego szans na zakotwiczenie w Ekstraklasie, zwłaszcza że może pograć na tym poziomie rozgrywek, jeśli Wieczysta awansuje.

Przeciwny biegun to Buksa. On już odbił się od drugiego z kolei ekstraklasowego klubu, nie należącego do czołówki tabeli. Jeśli w Polonii zgnije na ławce, to podąży śladem Leszczaka i innych, za których miały wpaść miliony, a skończyli gdzieś w okręgówkach albo bawią się w kopanie piłki na plaży.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując