Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8703
Stary 07.09.2025, 17:55
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Ja? Przecież to ty miałeś racje. Odpadliśmy w 1 rundzie, stadion był pusty bo wakacje, a żadna telewizja meczu nie pokazała bo im się nie opłacało

Dalej zadawaj szczeniackie pytania co jedno to lepsze
Ani jednej z przywołanych przez Ciebie rzeczy nie powiedziałem
Odpowiedz cytując