|
Trzeba jednak wziąć też pod uwagę, że skład Wisły był dość mocno przemeblowany, zwłaszcza obrona. Niby to był nic nieznaczący sparing, ale tak czy siak trochę wstyd przegrać tak wysoko. Martwi również wypadnięcie z gry Grujčicia.
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
|