Cytat:
|
Co do młodzieżówki to trenerem jest tam teraz Brzęczek i dlatego nie mógł w pierwszym meczu wpuścić za dużo Wiślaków.
|
Drozd i jego kolejne s.......one teorie. Nie mógł Wiślaków za dużo wypuścić Wuja więc dał zagrać jednemu az 20 minut. A może nie grali bo są słabsi i grały na ich pozycjach chłopaki mający po 40-70 meczów w ekstraklasie, wyceniani na kilka mln euro, tacy jak Gurgul, Rózga, Drachal, Kozubal, Kowalczyk. Grający z Lechu, Sturm Graz (wcześniej Cracovia) czy Jagielloni. No ale wiadomo, już teoria stworzona, nie grali bo nie wypadało ich wystatwić xd
Że w ogóle taka zjebana teoria się może komuś we łbie urodzić majac na uwadze, że tam na prawdę na tych pozycjach wybiegli gracze jak na U21 powiedzmy konkretni, pełnoprawni piłkarze Ekstraklasy, a nie jakieś dzieci z 1 ligowej Wisły.