|
@Drozd
Ja nie napisałem, że moim zdaniem tj. głupie w ogóle tylko bzdurne kiedy masz do przejechania 1300km w dwie strony na sparing. To musi być pogoń?
Za sparing z np. Niecieczą albo Górnikiem Zabrze już nie zapłacisz i nie przyjdziesz?
Inna sprawa, że ten śledź tam nic nie napisał, że to miałoby być w Krakowie więc nie wiadomo co kombinuje.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 06.09.2025 o godz. 08:56.
|