Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16750
Stary 05.09.2025, 15:34
doktor granat napisał(a):
I za takiego snajpera Chorwaci zapłacili im ile.. kilo winogron?
Wychodzę z założenia, że lepszy rydz niż nic. To jednak świadczy dobrze o dziale sportowym Widzewa, że udało im się upchnąć napastnika bez goli na koncie za gotówkę, w dodatku do zagranicznego klubu, bo przecież równie dobrze można było rozwiązać kontrakt i po sprawie.

A dla Sobola to zawsze ciekawa pozycja w CV i szansa na to, że nie zamknie mu się furtka powrotu do Ekstraklasy. Taki trochę casus Bilińskiego, który pograł kilka lat na Litwie, wyrobił sobie markę na tyle, że zapracował na transfer do Rumunii, a potem zaliczył miękkie lądowanie w ekstraklasowym Śląsku.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując