|
To samo co miala chocby Wisla gdy sciagala Medvedy czy inne wynalazki zza granicy o wątpliwy CV ze słabszych piłkarsko krajów.
Nie jestem przekonany ze o Nikaju nie mysla tak samo w Albanii jak my o Sobolu. Czas pokaże.
Pilkarska europa sie zmienila tylko tyle ze marni pilkarze z PL ida w rozne strony, bo rośniemy na znaczeniu jako liga. A Widzew zaczal sobie robic marke w Chorwacji z powodu trenera i rozkupywaniu ich mistrza kraju. No to pomysleli ze randomowy piłkarz z Łodzi cos musi potrafic.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 05.09.2025 o godz. 11:14.
|